Nasza wizja i misja

Bardziej zrównoważone rybołówstwo

W firmie Koryb jesteśmy oddani dbaniu o łowiska – łowiska, które borykają się z najtrudniejszymi problemami ze zrównoważonym rozwojem.

Wyobrażamy sobie przyszłość ze zdrowymi ekosystemami wodnymi, obfitą i dochodową dostawą dzikich owoców morza oraz kwitnącymi społecznościami rybackimi.

 

Naszą misją jest współpraca ze społecznościami i przemysłem rybnym w celu poprawy zrównoważonego charakteru łowisk wysokiego ryzyka. Kultywujemy głębokie relacje z rybakami, nabywcami owoców morza, agencjami rządowymi i organizacjami pozarządowymi, aby odkrywać i wdrażać lokalne rozwiązania problemów na poziomie systemowym w łowiskach o znaczeniu globalnym.

 

Nasze doświadczenie na wodzie jest długoletnie i opiera się na wieloletniej pracy promującej zrównoważone połowy dzikich ryb. Jesteśmy firmą ulepszającą rybołówstwo, koncentrując całą naszą misję na pomaganiu środowisku w osiągnięciu zrównoważonego charakteru, tak aby nadal produkowało zdrowe owoce morza i dochody dla społeczności rybackich w przyszłości.