Wizja i misja

Nasza wizja i misja

Bardziej zrównoważone rybołówstwo

W firmie Koryb jesteśmy oddani dbaniu o łowiska – łowiska, które borykają się z najtrudniejszymi problemami ze zrównoważonym rozwojem.

Wyobrażamy sobie przyszłość ze zdrowymi ekosystemami wodnymi, obfitą i dochodową dostawą dzikich owoców morza oraz kwitnącymi społecznościami rybackimi.

 

Naszą misją jest współpraca ze społecznościami i przemysłem rybnym w celu poprawy zrównoważonego charakteru łowisk wysokiego ryzyka. Kultywujemy głębokie relacje z rybakami, nabywcami owoców morza, agencjami rządowymi i organizacjami pozarządowymi, aby odkrywać i wdrażać lokalne rozwiązania problemów na poziomie systemowym w łowiskach o znaczeniu globalnym.

 

Nasze doświadczenie na wodzie jest długoletnie i opiera się na wieloletniej pracy promującej zrównoważone połowy dzikich ryb. Jesteśmy firmą ulepszającą rybołówstwo, koncentrując całą naszą misję na pomaganiu środowisku w osiągnięciu zrównoważonego charakteru, tak aby nadal produkowało zdrowe owoce morza i dochody dla społeczności rybackich w przyszłości.


Polityka prywatności , RODO

Polityka Prywatności, RODO

Koryb Spółka z o.o. z siedzibą w Pucku, na podstawie przepisu art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwanego dalej: „rozporządzeniem”), uprzejmie informuję, że:

 1. Koryb Spółka z o.o. z siedzibą przy ul.Zamkowa 20, 84-100 Puck jest Administratorem Pani/Pana danych osobowych: Koryb – ul.Zamkowa 20, 84-100 Puck, Polska, tel: +48 58 673 45 69, email: biuro@koryb.pl
 2. Dane osobowe wskazane w podaniu o zatrudnienie, życiorysie (curriculum vitae), w szczególności imię i nazwisko, imiona rodziców, datę urodzenia, wizerunek, adres zamieszkania (adres do korespondencji), adresy e-mail, numery telefonów, poprzednie adresy miejsc pracy, zajmowane dotychczas stanowiska, wykształcenie, doświadczenie, umiejętności, zainteresowania, hobby, osiągnięcia zawodowe i pozazawodowe, zostały zebrane za pisemną zgodą Pani/Pana (art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia) w celach wskazanych w pkt. 4 poniżej;
 3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora w celach związanych z obecną rekrutacją, jak i przyszłymi rekrutacjami do pracy u Administratora;
 4. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i wykorzystywane przez Administratora na potrzeby prowadzenia bieżącej rekrutacji oraz przez okres 12 miesięcy od dnia wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych – na potrzeby prowadzenia przyszłych rekrutacji;
 5. Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane innych osobom, podmiotom, tylko i wyłącznie zaangażowanych w proces rekrutacji;
 6. Przysługuje Pani/Panu prawo żądania od Administratora danych osobowych, dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia sprostowania lub wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także przenoszenia danych;
 7. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięcie;
 8. Pani/Pan nie będą podlegać decyzji, które opierają się wyłącznie na automatycznym przetwarzaniu danych, w tym profilowaniu;
 9. Jako Administrator danych osobowych Koryb uzgodnił podstawowe zasady dotyczące przetwarzania danych osobowych na potrzeby prowadzenia rekrutacji, tj.:
 • Administrator jest odpowiedzialny za wykonywanie obowiązku informacyjnego;
  Administrator zobowiązany jest do wypełniania obowiązków wynikających z rozporządzenia;
 • Administrator jest zobowiązany do umożliwienia Pani/Panu wykonywania praw osoby, której dane dotyczą;
 • Administrator prowadzi zbiór danych osobowych zawierający dane osób uczestniczących w procesie rekrutacji i każdy może korzystać z przedmiotowego zbioru na potrzeby procesu rekrutacyjnego;
 • celem ułatwienia Pani/Panu kontaktów, Administrator ustalił wspólny punkt kontaktowy w sprawach dotyczących ochrony danych osobowych: e-mail:biuro@koryb.pl;
 1. Przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 22, 00-193 Warszawa;
 2. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych nie jest obowiązkiem ustawowym, lecz jedynie warunkiem przetwarzania przez administratora Pani/Pana danych +osobowych w celach określonych w pkt. 4 powyżej. W konsekwencji, niewyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz ich niepodanie administratorowi oznaczać będzie brak możliwości ich wykorzystania w celach określonych w pkt. 4 powyżej.


Kontakt  Biuro obsługi klienta

  BOK

  W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do współpracy z naszym działem obsługi klienta. Staramy się możliwie najszybciej reagować na każde zapytanie.


  Logistyka

  LOGISTYKA

  Nasza logistyka - system 24 Hour Express

  Nasza logistyka dostaw jest oparta o system 24 Hour Express, a także nasze HeadPoints bezpośrednio w miejscach produkcji, a ciągła kontrola łańcucha produkcyjnego i chłodniczego oferuje Państwu bezpieczną i elastyczną linię dostaw dla najbardziej wymagających klientów.
  Liczy się kompletny ciąg, bez przerw w łańcuchu dostaw wprost do Twojego magazynu.

  Flotę naszych pojazdów stanowią wyłącznie nowe samochody od cargo, przez busy, chłodnie kontenerowe po ciężkie auta ciężarowe , wszystkie są wyposażone w najnowocześniejsze urządzenia chłodnicze a kierowcy to wykwalifikowana kadra branży transportowej.

  Dostarczamy towar codziennie praktycznie na terenie całego kraju i poza nim.


  O nas

  O NAS

  O naszej firmie - Koryb

  Przedsiębiorstwo Handlowe „Koryb” z siedzibą w Pucku jest firmą o rodzinnej strukturze własności i istnieje na rynku już od ponad 18 lat. Firma stale się rozwija i jest obecnie liczącym się w branży rybnej województwa pomorskiego podmiotem gospodarczym. Prowadzimy działalność hurtową a do grupy naszych dostawców należą firmy ze ścisłej czołówki najlepszych producentów z branży rybnej, którzy zaopatrują rynek nie tylko na terenie Polski ale również dominują w eksporcie. Oferowane przez nich produkty spełniają wszystkie standardy jakościowe i technologiczne wymagane przez Unię Europejską. Działalność firmy skierowana jest głównie do odbiorców specjalizujących się w handlu produktami z branży rybnej.

  W naszej ofercie dominują ryby świeże, mrożone, wędzone a także przetwory rybne takie jak : marynaty, ryby solone, opiekane i wyroby garmażeryjne. Do grupy naszych odbiorców należą sieci handlowe, sklepy ogólnospożywcze, podmioty z sektorów : hotelarskich, restauracyjnych i gastronomicznych ( grupa Horeca ) a także szpitale

  Dysponujemy potężną flotą aut dostawczych od cargo,przez 3,5T do ciężarowych, nasze produkty codziennie dojeżdżają do setek klientów praktycznie w całej Polsce.

  Nasi handlowcy i doradcy dostarczą niezbędnych informacji każdemu z naszych potencjalnych partnerów handlowych w każdym zakątku naszego kraju jak i poza nim.

  Rekomendacje

  Przez lata współpracy polecają na zarówno klienci nasi partnerzy!

  Rekomendacje

  Wizja i misja

  Nieustannie dążymy do poprawy innowacji i rozwoju.

  Wizja i misja

  Lista klientów

  Lista partnerów z którymi współpracujemy

  Nasi klienci

  Wizja i misja

  Nieustannie dążymy do poprawy innowacji i rozwoju.

  Wizja i misja

  Oferta

  Oferta

  Ryby świeże

  Nasza firm zajmuje się również świeżymi rybami. Kierujemy się wspólnym pragnieniem zapewnienia Twoim kuchniom, sklepom, czy zakładom produkcyjnym wysokiej jakości, świeżych ryb. Ale nie jesteśmy tylko hurtownikiem i dostawcą – jako zapaleni eksperci od ryb dzielimy się z naszymi klientami naszą niezrównaną wiedzą branżową i staramy się inspirować Twoje menu.

  Na obecną chwilę wyspecjalizowaliśmy się w sprzedaży łososia norweskiego z ekologicznych hodowli, pstrąga od lokalnych dostawców jak również niektórych ryb morskich i słodkowodnych.

  Oferta

  Ryby mrożone

  Jako importer i partner dystrybucyjny Ryb Mrożonych monitorujemy całą procedurę od produkcji wyrobów po dostawę do klienta przez nasz dział logistyczny.

  Nasze towary kupujemy od wiodących firm produkcyjnych całej Europy, Ameryki Południowej i Azji.

  Nasze kadra zarządzająca odpowiada za pełną kontrolę jakości, od monitorowania produkcji po wysyłkę kontenerów. Dbamy aby towary przez nas oferowane były najwyższej jakości, mamy cel aby być niedoścignionym w sprzedaży mrożonych ryb.

  Oferta

  Ryby wędzone

  Wędzenie to proces, w trakcie którego przetwory poddawane są działaniu temperatury i związków zawartych w dymie wędzarniczym. Dym otrzymywany jest w wyniku spalania drewna i jego pochodnych (zręby i trociny wędzarnicze).

  W wyniku wędzenia następuje zmniejszenie zawartości wody w produkcie. Tradycyjne wędzenie spełnia dwa zasadnicze zadania:
  - obróbka termiczna żywności dająca równomierną zmianę stanu wilgotności co zmienia strukturę produktu
  - obróbka dymna, która utrwala produkt, a także nadaje mu walorów smakowo-zapachowych i wizualnych

  W KORYBIE jako wiodącym producencie ryb wędzonych na pomorzu, jako jedyni wędzimy wyłącznie zrębkami z drzew z ekologicznych lasów pozyskiwanych na terenie EU.

  Należy też zaznaczyć że do solanek używamy wyłącznie wody źródlanej pozyskiwanej z własnego ujęcia. Nasze wędzonki doceniły zarówno najlepsze restauracje i hotele których szefowie kuchni szeroko je rekomendują, jak również znane sieci handlowe, oraz delikatesowe sklepy z rybami i owocami morza.

  Doświadczona kadra wędzarnicza na czele z naszym technologiem dba aby asortyment wciąż się poszerzał i był zawsze na najwyższym poziomi.

  Oferta

  Owoce morza

  KORYB FoodService zobowiązuje się do dostarczania najwyższej jakości owoców morza. Jesteśmy bardzo dumni z jakości naszego produktu,które wyszukują dla nas Nasi kupcy rozlokowani na wielu kontynentach. W związku z wyraźnym zainteresowaniem firma KORYB uruchmiła tę stronę, aby zaspokoić potrzeby naszych klientów. W tej kategorii znajdziesz kilka naszych najpopularniejszych owoców morza, które są teraz dostępne w postaci mrożonej dla osób zainteresowanych dłuższym terminem przydatności do spożycia.
  O szczegóły pytaj naszych Handlowców.

  Oferta

  Przetwory

  Oferujemy również najwyższej jakości owoce morza, ryby wędzone, konserwy oraz inne przetwory z ryb dostępne w wygodnych opakowaniach detalicznych, aby zaopatrzyć Twoje chłodziarki, lady i kuchenne chłodnie. Oferujemy wysokiej jakości wybór wyśmienitych śledzi marynowanych na wiele sposobów, skorupiaki, anchois i gotowe do przyrządzenia porcje. Pamiętaj że współpracujemy wyłącznie z renomowanymi producentami aby zapewnić Państwu przetwory wyłącznie najwyższej jakości.

  Oferta

  Horeca, produkty gastronomiczne

  Naszym partnerom ofertujemy stale poszerzającą się ofertę ryb i owoców morza, a także ich przetworów, rybnych dodatków. W nasze produkty zaopatrujemy nadmorskie kurorty oraz restauracje.


  Koryb - Strona główna

  OFERTA

  Oferta naszych przetworów

  W ofercie naszej firmy znajdują się : wysokiej jakości świeże ryby oraz ryby mrożone. Naszą specjalnościa są ryby wędzone! Natomiast KORYB FoodService dostarcza najwyższej jakości owoce morza. Oferujemy również konserwy oraz inne przetwory z ryb dostępne w wygodnych opakowaniach detalicznych. Zaopatrujemy także hotele, restauracje.

  Ryby świeże

  Wyspecjalizowaliśmy się w sprzedaży łososia norweskiego, pstrąga od lokalnych dostawców jak również niektórych ryb morskich i słodkowodnych.

  Ryby mrożone

  Monitorujemy całą procedurę od produkcji wyrobów po dostawę do klienta przez nasz dział logistyczny. Dbamy aby towary przez nas oferowane były najwyższej jakości.

  Ryby wędzone

  Koryb jest jako wiodącym producencie ryb wędzonych na pomorzu. Jako jedyni wędzimy wyłącznie zrębkami z drzew z ekologicznych lasów pozyskiwanych na terenie EU

  Owoce morza

  Dostarczamy najwyższej jakości owoce morza. Jesteśmy bardzo dumni z jakości naszego produktu, który wyszukujemy na wielu kontynentach.

  Przetwory

  Oferujemy również najwyższej jakości owoce morza, ryby wędzone, konserwy oraz inne przetwory z ryb dostępne w wygodnych opakowaniach detalicznych.

  Horeca

  Ofertujemy stale poszerzającą się ofertę ryb i owoców morza, a także ich przetworów oraz rybnych dodatków. W nasze produkty zaopatrujemy nadmorskie kurorty oraz restauracje.

  Ryby świeże

  Ryby wędzone

  Przetwory

  Ryby mrożone

  Owoce morza

  Horeca

  O NAS

  O naszej działalności

  Przedsiębiorstwo Handlowe „Koryb” z siedzibą w Pucku jest firmą o rodzinnej strukturze własności i istnieje na rynku już od ponad 18 lat. Firma stale się rozwija i jest obecnie liczącym się w branży rybnej województwa pomorskiego podmiotem gospodarczym. Czytaj więcej

  Rekomendacje

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Pellentesque sed nisi at lacus semper condimentum. Fusce fringilla in sem vitae interdum.

  Więcej

  Wizja i misja

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Pellentesque sed nisi at lacus semper condimentum. Fusce fringilla in sem vitae interdum.

  Więcej

  Wizja i misja

  Bardziej zrównoważone rybołówstwo. W firmie Koryb jesteśmy oddani dbaniu o łowiska – łowiska, które borykają się z najtrudniejszymi problemami ze zrównoważonym rozwojem.

  Więcej
  LOGISTYKA

  Logistyka: codziennie dostawy na terenie całego kraju

  Nasza logistyka dostaw jest oparta o system 24 Hour Express, a także nasze HeadPoints bezpośrednio w miejscach produkcji, a ciągła kontrola łańcucha produkcyjnego i chłodniczego oferuje Państwu bezpieczną i elastyczną linię dostaw dla najbardziej wymagających klientów.

  Przedź do logistyki

  Zapraszamy do kontaku

  Aby poznać szczegółową ofertę naszej firmy lub nawiązać wsółpracę, zapraszamy do kontaktu lub naszego Biuro Obslugi Klienta.