O NAS

O naszej firmie - Koryb

Przedsiębiorstwo Handlowe „Koryb” z siedzibą w Pucku jest firmą o rodzinnej strukturze własności i istnieje na rynku już od ponad 18 lat. Firma stale się rozwija i jest obecnie liczącym się w branży rybnej województwa pomorskiego podmiotem gospodarczym. Prowadzimy działalność hurtową a do grupy naszych dostawców należą firmy ze ścisłej czołówki najlepszych producentów z branży rybnej, którzy zaopatrują rynek nie tylko na terenie Polski ale również dominują w eksporcie. Oferowane przez nich produkty spełniają wszystkie standardy jakościowe i technologiczne wymagane przez Unię Europejską. Działalność firmy skierowana jest głównie do odbiorców specjalizujących się w handlu produktami z branży rybnej.

W naszej ofercie dominują ryby świeże, mrożone, wędzone a także przetwory rybne takie jak : marynaty, ryby solone, opiekane i wyroby garmażeryjne. Do grupy naszych odbiorców należą sieci handlowe, sklepy ogólnospożywcze, podmioty z sektorów : hotelarskich, restauracyjnych i gastronomicznych ( grupa Horeca ) a także szpitale

Dysponujemy potężną flotą aut dostawczych od cargo,przez 3,5T do ciężarowych, nasze produkty codziennie dojeżdżają do setek klientów praktycznie w całej Polsce.

Nasi handlowcy i doradcy dostarczą niezbędnych informacji każdemu z naszych potencjalnych partnerów handlowych w każdym zakątku naszego kraju jak i poza nim.

Rekomendacje

Przez lata współpracy polecają na zarówno klienci nasi partnerzy!

Rekomendacje

Wizja i misja

Nieustannie dążymy do poprawy innowacji i rozwoju.

Wizja i misja

Lista klientów

Lista partnerów z którymi współpracujemy

Nasi klienci

Wizja i misja

Nieustannie dążymy do poprawy innowacji i rozwoju.

Wizja i misja